Soul & Nature retriit naistele

Põgene kirglikust saginast ja liitu meiega unustamatul kõikehõlmaval reisil Eesti ürgse looduse südames Põhja-Kõrvemaal. Kujutle end ümbritsetuna lopsakatest metsadest, tervendavatest rabajärvedest ja Emakese Maa õrnast embusest. Ja nüüd lisage pildile kõige armsamad alaska malamuudid, koerad, kes hindavad teie teraapiat sama palju kui teie nende oma.

Mida matkalt oodata?

Sukelduge rahulikkuse hetkedesse, kui ärkame hommikupäikesega, tervitades päeva kosutavate joogaseanssidega puhtas looduses. Tundke järvede ja rababasseinide jahedat embust, kui ujume nende noorendavas vees, ühendades end looduse puhtuse ja armuga.
Toidud ja joogid on taimetoitlased, kasutades võimalikult palju kohalikku toorainet. Majutus on kõigi vajalike mugavustega mugavas majas, tubades 3-4, ühise vannitoa ja 2 wc-ga. Saunamajas on võimalik ka duši all käia.
Koguneme Uuejärve tallu, et veeta koos 4 päeva ja 3 ööd kõikehõlmavas naiste hinge rahustavas retriidis. Iga päev liituvad meiega erinevad hämmastavad inimesed, et õpetada uusi oskusi, anda ülevaadet, inspireerida, toetada ja meelitada teekonnal rohkem ühendatud, terviklikuma, vaba, integreeritud, emotsionaalselt intelligentse ja terve naiselikkuse poole.
1. päev
Saabumine Väike-Lapimaale, praegune hetk, looduse, ühtsuse ja vabaduse juurde.
Matk lopsakas metsas koos või ilma meie võimsate karvaste sõprade, alaska malamuutideta. Lõunatame looduses ja naudime juhendatud “kohalolemise” teadvustamispraktikaid.
Pärast õhtusööki koguneme lõkke ümber, et nautida erinevaid muusikainstrumente ja hääli kasutades jämmimis- ja laulusessiooni.
2. päev
Suplus päikesetõusul kaunis metsajärves.
Koos kohaliku metsakokaga söögi valmistamine.
Eksime parimal viisil metsa ära ja teeme tagasi teerajale ning maitsva õuesöömise kaudu korraldame midagi olulist ümber ka enda sees.
Pärastlõunal viib meditatiivne siestarännak meid sügavale iseendasse, et leida üles tähelepanu või tervendamist vajavad kohad. Leiame metsast taimed protsessile abiks ning jätkame õhtut puhastava ja taastava saunarituaaliga lõõgastavaks taassünniks.
Saadame päeva ära lõkkesoojus ja kui keegi tunneb, et taassünni lõpuleviimiseks on vaja veel kilomeetrit, siis on võimalus soojal sütel kõndida.
3. päev
Päikesetõusu jooga ja ujumine rabajärves.
Peale hommikusööki suundume metsa marju, seeni ja söödavaid taimi korjama, et valmistada maitsev lõunasöök. Ülejäänud päev on vabaduse, looduse, sõprade, vaikuse, lugemise, mediteerimise, matkamise, koertega jooksmise, päevitamise, lõõgastumise jne nautimiseks. Lihtsalt ole.
Õhtul laseme tuju valla, paljastame jumalannad, tantsime ümber lõkke trummilöögi saatel, leiame oma rütmi ja liikumise. See on pidu.
4. päev
Hommikune rituaal.
Hommikusöögi ajal ja pärast seda teeme maheda tagasivaateringi, et jagada oma kogemusi, arusaamu ja tagasisidet, valmistudes aeglaselt tsivilisatsiooni tagasi jõudmiseks.
Me läheme tagasi, kuid midagi on teisiti.
Retriit on saadaval augustis ja septembris 2024. Osalemise kohta küsimiseks ja broneerimiseks kirjuta meile: lapland@visitkorvemaa.ee

Selle paketi kohta küsimiseks ja broneerimiseks saatke meile e-kiri: lapland@visitkorvemaa.ee või kasutage allolevat nuppu.

Võta ühendust

Asukoht
Väike Lapimaa, Uuejärve Matkapesa, Pillapalu küla

Aeg
Kokkuleppel

Kestus
4 päeva, 3 ööd

Grupi suurus
5-10 osalejat
Või min tellimuse hind 7200

Hind
1200€/osaleja
MOP 7200€

Võta ühendust

Meie võlumaast lähemalt

 • Oleme peidus sügaval Natura 2000 kaitse all olevas muinasjutumetsas, ainult 55km ja 40min autosõitu Tallinnast.
 • Tegemist on ajaloolise talukohaga, mis jäi kunagisele Aegviidu huvironglase matkateele. Talukoht on esmakordselt mainitud juba 18. sajandil.
 • Meil on 6 rakendikoeraks treenitud alaska malamuuti, keda saab ka nunnutada ja paitada.
 • Lisaks koerarakendikelkudele on meil ka eriti vinged neljarattalised mugava istmega kärud, millega saab matkaradadel sõita igal ajal, ka siis kui lund on vähe või pole üldse.
 • Pakume ainsana Eestis kelgukoerasõite ka turvalistel fat tõukeratastel.
 • Eriti armsad muinasjutulised matkarajad, rabad, järved, võrratud langused ja tõusud
 • Romantilistest laavudest ümbritsetud vägev lõkkeplats
 • Fotostuudioks ja hubaseks olemiseks taastatud vana heinaküün
 • Soe tuba, kaminatuli ja soovi korral ka koduköögi toidud
 • Unikaalne soe tervitusjook, mis on valminud koostöös kohalike meistritega
 • Kodumajutuse võimalus kuni 12le inimesele
 • Pererahva talusaun.

Olete alati oodatud meie suure südamega väikesesse võlumaailma.

Võta ühendust
 •