Jõulufotograafia sessioonid

Small Lapland jõulustuudio on valmis ja ootab peresid, paarikesi ja sõpru meie imelisse kelgukoerte küüni kvaliteetaega ja lõbusat fotoshooti nautima.

Pilte saab teha koos ja ilma kelgukoerteta, nii küünis kui ka looduses!

Ja mis peamine – pilte ja videosid jäädvustab uskumatult andekas Hans Markus Antson!

Broneeri aeg

Asukoht
Small Lapland
Põhja-Kõrvemaa, Uuejärve Matkapesa

Hind
30min 130€ (max 2 täiskasvanut, 1 laps)
60min 190€
60min + video 310€

Aeg
november: laupäeval ja pühapäeval
detsember: kolmapäev ja reede
jaanuar: soovi korral

Broneeri aeg

Rohkem informatsiooni

Tule ja jäädvusta unustamatud fotod talvisel imedemaal! Ootame fotosessioonile nii peresid, paare kui ka sõpu!

Kelgukoerad: Pakume ainulaadset võimalust kaasata oma fotodele meie sõbralikke kelgukoerasid. Need armastusväärsed kaaslased panevad pildid elama, luues tõeliselt südantsoojendavaid hetki. Koertega on muidugi kaasas ka peremees, et fotosessioon mööduks võimalikult sujuvalt

Neile, kes eelistavad traditsioonilisemat jõuluteemalist fotosessiooni, pakume lummavat hubast õhkkonda ja maalähedat väljapanekut armsas küünis.

Koeraomanikud: Kui soovid tulla sessioonile koos oma koeraga, siis oled oodatud! Palume hoida oma koera Uuejärvel ringi liikudes kindlasti rihma otsas. Indlevad emased koerad (jooksuaeg) palume siiski koju või autosse jätta.

Inimeste arv: Parima kogemuse saavutamiseks on 30-minutilised seansid maksimaalselt 2 täiskasvanule ja 1 lapsele. Kui teie peres või sõpruskonnas on rohkem inimesi, siis broneerige 60-minutiline seanss, et oleks piisavalt aega oma eriliste hetkede jäädvustamiseks.

Kõik hinnas: Kõik meie hinnad sisaldavad ruumi renti ning peremeest koos koeraga. Lisaks sellele on võimalik nautida ka Väikese Lapimaa maastikku ja mõnus võimalus veeta aega meie kelgukoertega. Enamikul päevadel on meil avatud väike kodukohvik. Soovime, et kohal viibimine oleks sama meeldejääv kui jäädvustatud fotod.

Galerii

Fotograaf Hans Markus Antson

Aastatepikkuse kogemuse ja erakordse silmaga Hans Markus Antson on loominguline geenius meie vapustavate fotode taga. Tema pühendumus ja kogemus tagab, et iga hetk ning mälestud saak jäädvustatud parimal viisil.

  @hansmarkusantson
  Hans Markus Antson Fotograafia
  hmantson@gmail.com

Broneeri kohe

  •